Zwycięstwo w Zambrowie

Po wysokiej porażce w minioną środę z Pogonią II Siedlce, tym razem podopieczni Rafała Marcyniuka odnieśli okazałe zwycięstwo w trzecim sparingu podczas zimowych przygotowań. W Zambrowie, w starciu z czwartoligowym MKS Mielnik, piłkarze Podlasia zdobyli cztery bramki nie tracąc żadnej. Należy dodać, że mecz był rozgrywany przy bardzo niskiej temperaturze zewnętrznej dlatego też wszystkim zawodnikom, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym sparingu należą się wyrazy uznania za swoją postawę.

 

MKS Mielnik – Podlasie Sokołów Podlaski 0 – 4 (0-2)

Bramki: Siedlecki x2, Adamczuk, Gałązka

Skład: Kotowski – Goś, Komycz, Przybyszewski, Ł.Buczyński – Chrzanowski, Horowicz, Fabisiak, J.Nowotniak, Jurczak – Siedlecki

 

Ponadto zagrali:Szymański, Adamczuk, Chadaj, Gałązka

Updated: 5 marca 2018 — 08:54
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme