Z Watrą na Okrężnej

W najbliższą sobotę o godzinie 12:00, piłkarze MKS Podlasie rozegrają swój trzeci mecz w roli gospodarza a zarazem czwarty mecz rundy rewanżowej. Będzie  to jednak pierwsze spotkanie w tym roku rozegrane w Sokołowie Podlaskim. Poprzednie mecze nasz zespół, z powodu złego stanu boiska przy Okrężnej, rozgrywał w Siedlcach.

Przeciwnikiem Podlasia w XIX kolejce będzie przedostania w tabeli ligowej Watra Mrozy.  Najbliższy rywal zajmuje obecnie 15 lokatę w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Mamy nadzieję że naszych zawodników nie zwiedzie niska lokata Watry i nie zlekceważą przeciwnika. Liczymy na powtórzenie wyniku z jesieni i podtrzymanie zwycięskiej passy. Przypomnijmy, że w Mrozach Podlasie wygrało 2-0. 

Serdecznie Zapraszamy na Okrężną.

Updated: 13 kwietnia 2018 — 15:08
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme