Wysoka porażka w Okręgowym PP

Już na pierwszej rundzie, piłkarze Podlasia Sokołów Podlaski, zakończyli przygodę z rozgrywkami Pucharu Polski, doznając dotkliwej porażki z Mazovią II Mińsk Mazowiecki 9-0. Niewielkim usprawiedliwieniem może być fakt, że w  składzie naszego zespołu wystąpili tylko młodzieżowcy. No prawie, jedynym zawodnikiem, który nie miał literki M w protokole przy swoim nazwisku był Kamil Horowicz.

 

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Podlasie Sokołów Podlaski 9 – 0 (7-0)

 

Skład: Szymański (46′ Wilk) – Kosieradzki (46′ Jaszczuk), Dziwulski, Horowicz, Pasek (65’Chmiel) – Rozbicki, Przybyszewski, Pniewski (46’Chadaj), Osial (46’Gdula) – Adamczuk (78′ M.Nowotniak), Domański

Updated: 17 sierpnia 2017 — 18:41
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme