Wiosna na jesieni

Ze względu na korzystne warunki atmosferyczne jakie utrzymywały się jeszcze do minionej soboty, zarząd OZPN Siedlce postanowił o rozegraniu pierwszej kolejki rewanżowej na jesieni. Niestety aura spłatała figla i naszym piłkarzom przyszło rozgrywać spotkanie wiosenne w iście zimowej scenerii.

Po dość ospałym spotkaniu przed tygodniem, gdzie Podlasie pokonało autsajdera siedleckiej okręgówki Tajfun Jartypory 0-3, tym razem, aby rozgrzać najwierniejszych kibiców przybyłych na stadion przy Okrężnej, nasz zespół już w pierwszej połowie zaaplikował 9 bramek zawodnikom z Oleśnicy. W drugiej części spotkania nasi piłkarze dopełnili formalności i w efekcie pokonali Kolektyw Oleśnica 13-1, odnosząc tym samym najwyższe zwycięstwo w dotychczasowych spotkaniach obecnego sezonu.

 

Podlasie Sokołów Podlaski – Kolektyw Oleśnica 13 – 1 (9-0)

 

Bramki: Głowacz x6, Supleński x5, Kobus, Ł.Buczyński

 

Skład Podlasia : Kotowski – Ł.Buczyński, Horowicz, Przybyszewski (Osial), Klimczuk (Wierzbicki) – Kobus, Siedlecki (Adamczuk), Supleński, Fabisiak, Osial – Głowacz

Updated: 20 listopada 2018 — 16:09
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme