Wilga bez szans

W przedostatniej kolejce ligowej piłkarze Podlasia podejmowali na własnym boisku Wilgę Miastków. Nasi zawodnicy bardzo szybko rozwiali nadzieję gości na wywiezienie dobrego wyniku z Sokołowa, i już po pierwszej połowie Podlasie prowadziło 6-0. W drugiej odsłonie sobotniego meczu gospodarze dorzucili jeszcze dwa trafienia i w efekcie Podlasie pokonało Wilgę Miastków 8-0.

 

Podlasie Sokołów Podlaski – Wilga Miastków 8 – 0  (6-0)

 

Bramki: Głowacz  x3, Supleński x2, Osial, Kobus, Siedlecki

 

Skład Podlasia: Kotowski – Klimczuk (Jaszczuk), Komycz (Przybyszewski), Horowicz, Ł.Buczyński (Wierzbicki) – Kobus (Domański), Siedlecki, Fabisiak, Supleński (Goś), Osial (Adamczuk)  – Głowacz

Updated: 4 listopada 2018 — 15:23
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme