W środę z Watrą

Siedlecka okręgówka nie zwalnia tempa. W czwartej kolejce Podlasie Sokołów Podlaski zmierzy się na wyjeździe z Watrą Mrozy. Piłkarze Watry zajmują obecnie 15 lokatę w tabeli i jak dotąd nie otworzyli swojego konta punktowego w nowym sezonie(rozegrali 2 spotkania, bo mecz z Fenixem Siennica został przełożony z powodu złego stanu boiska).
Słaba dyspozycja gospodarzy może być idealną okazją dla Podlasia do przełamania passy dwóch porażek z rzędu. Mimo roli faworyta podopieczni Rafała Marcyniuka muszą podejść do tego meczu maksymalnie skoncentrowani. Tylko dzieki takiej postawie komplet punktów wróci z piłkarzami do Sokołowa. Mocno liczymy, że tak się stanie. Początek spotkania w Mrozach w środę o godzinie 17. Zapraszamy!

Updated: 29 sierpnia 2017 — 21:03
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme