Umowa z Akademią Piłkarską

Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach, w siedzibie MKS Podlasie przy ulicy Lipowej, zostało podpisane porozumienie pomiędzy  naszym klubem a Akademia Piłkarską Pana Roberta Parzonki o ścisłej współpracy w ramach szkolenia Sokołowskich dzieci i młodzieży. W imieniu Zarządu MKS Podlasie Sokołów Podlaski umowę podpisał Pan Prezes Marek Florczuk natomiast akademię reprezentował właściciel, Pan Robert Parzonka.

Mamy nadzieję, że podpisane właśnie porozumienie zaowocuje podniesieniem poziomu piłkarskiego wychowanków obu instytucji jak również będzie miało wpływ na promocje sportu i zdrowego stylu życia wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta, czego serdecznie życzymy.

Updated: 13 kwietnia 2018 — 14:49
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme