Trzecia porażka w Siedlcach

Bardzo wysokiej porażki, bo aż 11-0, doznali piłkarze Podlasia w swoim piątym, a trzecim z Pogonią II Sielce, meczu kontrolnym. Nasz zespół udał się do Siedlec bez kilku podstawowych zawodników a w drugiej części spotkania zagrali prawie sami juniorzy. Chociaż przegrana jest zawsze przegraną, w dodatku taka wysoka, to jednak była to na pewno cenna lekcja dla naszych piłkarzy.

 

Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 11 – 0 (7-0)

 

Skład Podlasia: Kotowski – Czorniej, Komycz, Przybyszewski, M.Nowotniak – Jaczewski, J.Nowotniak, Chrzanowski, Goś, P.Buczyński – Kobus

 

Ponadto zagrali; Antoszczuk, Chadaj, Kowalik, Hajdas, Arcikiewicz, Adamczuk,Domański,Wierzbicki

Updated: 10 marca 2018 — 16:57
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme