Spotkanie z outsiderem

Kolejnym przystankiem w drodze do IV ligi będzie spotkanie z Victorią Kałuszyn. Piłkarze z Kałuszyna okupują obecnie ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Po dwóch remisach z rzędu w ostatniej kolejce Victoria zebrała tęgie baty od wicelidera – Hutnika Huta Czechy, przegrywając 0:8. Najbliższy rywal nie ma także najlepszych wspomnień z jesiennego meczu z Podlasiem, kiedy to uległ sokołowianom 2:11. Zdecydowanym faworytem potyczki są gospodarze, ale przeciwnika nigdy nie można lekceważyć. Mimo wszystko każdy inny wynik niż zwycięstwo lidera będzie ogromną niespodzianką. Takich niespodzianek nie chcemy:). Początek spotkania w sobotę o 16. Zapraszamy na Okrężną!

Updated: 10 maja 2019 — 14:42
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme