Postawić kolejny krok

Rozpoczęło się wsteczne odliczanie do końca sezonu 2018/2019. Podopiecznym Rafała Marcyniuka zostały trzy kroki do osiągnięcia celu jakim jest awans do IV Ligi. Pierwszy z nich mogą postawić już w sobotę w spotkaniu z Naprzodem Skórzec. Naprzód wskazywany przed rozgrywkami jako jeden z faworytów nie ma już szans ani na bezpośredni awans ani na baraże. Mimo, że goście nie będą grali o żadną większą stawkę piłkarzy z Sokołowa czeka trudna przeprawa. Najlepiej o tym świadczy fakt, że na jesieni po zaciętym boju padł wynik 4:3 na korzyść Podlasia. Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie i znów sokołowianie zgarną komplet punktów. Początek meczu o godzinie 16. Zapraszamy na Okrężną!

Updated: 31 maja 2019 — 13:31
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme