Porażka z beniaminkiem

W trzeciej kolejce siedleckiej okręgówki, Podlasie Sokołów Podlaski przegrało na własnym boisku z Sępem Żelechów 1:2(1:1). Jedyną bramkę zdobył Hubert Fabisiak.
Mimo dużych ubytków w składzie Podlasie do meczu z beniaminkiem przystępowało w roli zdecydowanego faworyta. Od pierwszych minut podopieczni Rafała Marcyniuka chcieli potwierdzić te przypuszczenia. Szybko osiągnęli przewagę w środku pola, lepiej operowali futbolówką, ale niewiele z tego wynikało. Oprócz kilku strzałów z dystansu, najlepszą okazję zmarnował Przemek Głowacz, który mając przed sobą tylko bramkarza nieczysto trafił w piłkę. Wymierny efekt tych prób przyszedł dopiero w 27’ kiedy to po zagraniu ręką jednego z piłkarzy gości arbiter spotkania podyktował rzut karny. Jedenastkę z zimną krwią na bramkę zamienił Hubert Fabisiak. Gdy wydawało się, że kolejne gole będą kwestią czasu przyjezdni niespodziewanie wyrównali. Wydatnie pomógł przy tym golkiper Podlasia, którego niepewne wyjście zakończyło się nie tylko stratą gola, ale również kontuzją jednego z kolegów. Zderzenie obu zawodników spowodowało fatalną kontuzję Huberta Fabisiaka. Środkowy obrońca w tej sytuacji złamał nos oraz pęknięciu uległa jego kość oczodołu.

Druga odsłona przebiegała bardzo podobnie do pierwszej. Niestety najbardziej istotną różnicą było to, że tylko goście trafili do siatki. Konkretnie zrobił to Paweł Mazurek, który wykorzystał…. Niepewne wyjście na 14 metr Macieja Kowalczyka. Gospodarzom mimo usilnych starań nie udało się zmienić wyniku. Próbowali Głowacz, Dawid Kobus czy Paweł Buczyński, ale za każdym razem brakowało precyzji.

Najbliższą okazją do przerwania passy dwóch porażek z rzędu będzie środowa potyczka z Watrą Mrozy.

Podlasie Sokołów Podlaski – Sęp Żelechów 1:2(1:1)
Bramka: Fabisiak 27 (k)
Podlasie: Kowalczyk – Sawicki, Fabisiak(46’Wierzbicki), Ł. Buczyński, Pasek – Jaczewski(10’Zegadło), Klimczuk(75’Gdula), Steć(60’Kobus), Przybyszewski, P. Buczyński – Głowacz

Updated: 29 sierpnia 2017 — 20:59
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme