Podlasie wznawia treningi

We wtorek 17 lipca piłkarze Podlasia Sokołów Podlaski wznowią treningi i tym samym rozpoczną okres przygotowawczy do nowego sezonu. Jak dotychczas w sokołowskiej drużynie nie zaszły zmiany kadrowe, chociaż mówi się dość głośno o co najmniej jednym zawodniku, którego  Podlasie zamierza pozyskać w najbliższym czasie. pierwszy mecz sparingowy nasz zespół rozegra już w środę 18 lipca z Tajfunem Jartypory, początek spotkania o godzinie 18;00 w Jartyporach. 

Pozostałe mecze kontrolne zaplanowane są w następujących terminach:

21/22 lipca – Pogoń II Siedlce (IV liga)
28/29 lipca – MKS Ciechanów (IV liga)
4/5 sierpnia – MKS Mielnik (IV liga)

Plan może się jeszcze delikatnie rozszerzyć. O miejscu oraz godzinie rozgrywania spotkań będziemy informować na bieżąco.

 

Updated: 17 lipca 2018 — 17:59
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme