PODLASIE-CZARNI 26.05.2018 g.18:00 w Miedznie

W XXVI kolejce siedleckiej ligi okręgowej Podlasie Sokołów Podlaski zmierzy się z Czarnymi Węgrów. Dla obu ekip będzie to spotkanie o przysłowiowe sześć punktów. Zarówno jedni jak i drudzy tracą do liderującego Orła Unin siedem oczek, więc porażka w tym meczu definitywnie przekreśla szansę na awans do IV ligi. Oprócz wyższego miejsca w tabeli liczy się także prestiż, bo po obu stronach znajdziemy zawodników, którzy w przeszłości reprezentowali barwy rywali. Na jesieni mecz w Węgrowie zakończył się remisem 3:3. Mamy nadzieję, że tym razem lepsze będzie Podlasie i przełamie złą passę w meczach z Czarnymi, których od dłuższego czasu nie potrafi pokonać. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi w sobotę o godzinie 18. Serdecznie zapraszamy do Miedznej. Po 3 punkty MKS-ie!!

Updated: 26 maja 2018 — 09:10
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme