Na Okrężną zawita Fenix

W piątej kolejce siedleckiej ligi okręgowej, Podlasie Sokołów Podlaski zmierzy się na własnym boisku z Fenixem Siennica. Piłkarze Fenixa znakomicie rozpoczęli obecne rozgrywki. Po dwóch meczach mieli na koncie 6 punktów. Ostatnio zdarzyła im się jednak wpadka w postaci porażki na własnym boisku z Victorią Kałuszyn. Gospodarze po środowym zwycięstwie w Mrozach będą chcieli zgarnąć kolejną pełną pulę. Mamy nadzieje, że uda się osiągnąć ten cel a pomóc w tym ma nowy nabytek naszego zespołu. Jest nim Piotr Antoszczuk. 21-letni bramkarz ostatnio występował w Podlasiu Biała Podlaska, wcześniej reprezentował barwy Victorii Kałuszyn i Pogoni Siedlce. Witamy Piotra w zespole i życzymy powodzenia a wszystkich kibiców zapraszamy na stadion przy Okrężnej 1 na godzinę 15:00.

 

Updated: 2 września 2017 — 14:56
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme