Nowy Zarząd Wybrany

Podczas dzisiejszego wznowienia obrad Walnego Zebrania członków MKS Podlasia został powołany nowy Zarząd. W skład nowych władz naszego klubu weszli : Andrzej Dziewulski, Tomasz Seroczyński, Łukasz Mroczek, Przemysław Wiatrowski, Wojciech Bolesta, Grzegorz Laskowski oraz Sławomir Fajkowski. Wybrano również nową komisję rewizyjną, Do pracy w organie nadzorującym pracę zarządu zostali wybrani Piotr Flaga, Sławomir Gołębiewski oraz Tomasz Rzyszkiewicz.

Nowy Zarząd MKS Podlasie, chwilę po zakończeniu obrad Walnego Zebrania, spotkał się na swoim pierwszym posiedzeniu, na którym zostały wyłonione osoby funkcyjne.

Prezesem został wybrany Tomasz Seroczyński, zastępcą prezesa został Łukasz Mroczek a sekretarzem Wojciech Bolesta.

Serdecznie Gratulujemy wyboru nowemu Zarządowi i życzymy wytrwałości w pracy dla dobra Sokołowskiej Piłki.

 

Updated: 20 lutego 2019 — 19:35
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme