Nowinki transferowe

Do kadry zespołu dołączyli 17-letni wychowankowie Klubu Kacper Wasiluk i Mateusz Czarkowski.

Kacper ostatnio występował w juniorach Ursusa Warszawa, natomiast Mateusz wraca po długiej kontuzji, która przeszkodziła mu w transferze do młodzieżowych zespołów Jagiellonii Białystok. Witamy w zespole!

Informujemy, że do Miedzanki Miedzna zostali wypożyczeni: Konrad Kotowski, Jakub Nowotniak, Łukasz Buczyński, Piotr Goś, Piotr Osial, Daniel Klimczuk, Mateusz Wierzbicki, Bartosz Gdula, Mateusz Rozbicki i Maciej Nowotniak. Czterech ostatnich gralo w Miedzance także w poprzednim sezonie.

Na wypożyczenie do Jabłonianki Jabłonna Lacka udali się: Piotr Domański, Kamil Kosieradzki i Łukasz Parzonka. Zespół opuścił także Przemysław Glowacz.

Updated: 31 lipca 2020 — 12:43