Kolejka

Wybierz kolejkę:


Kolejka 1 – 6-7 sierpnia

Wisła II Płock 0 – 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 sierpnia, 16:00
Delta Słupno 0 – 2 MKS Ciechanów 6 sierpnia, 11:00
Pogoń II Siedlce 1 – 0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 7 sierpnia, 17:00
Błękitni Raciąż 4 – 1 Hutnik Warszawa 6 sierpnia, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2 – 4 KS Łomianki 7 sierpnia, 17:00
Mławianka Mława 2 – 2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 6 sierpnia, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 – 1 Bug Wyszków 6 sierpnia, 17:00
Tęcza Łyse 2 – 2 MKS Przasnysz 6 sierpnia, 11:00
Czarni Węgrów 0 – 0 Unia Warszawa 7 sierpnia, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 – 2 Dolcan Ząbki 5 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 – 10 sierpnia

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 – 0 Dolcan Ząbki 10 sierpnia, 17:30
Unia Warszawa 1-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5 października, 20:00
MKS Przasnysz 3 – 2 Czarni Węgrów 10 sierpnia, 17:00
Bug Wyszków 2 – 1 Tęcza Łyse 10 sierpnia, 17:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0 – 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 10 sierpnia, 17:00
KS Łomianki 2 – 1 Mławianka Mława 10 sierpnia, 17:30
Hutnik Warszawa 4 – 1 Podlasie Sokołów Podlaski 10 sierpnia, 17:30
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1 – 4 Błękitni Raciąż 10 sierpnia, 17:00
MKS Ciechanów 2 – 5 Pogoń II Siedlce 10 sierpnia, 17:00
Wisła II Płock 2 – 1 Delta Słupno 10 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 3 – 13-14 sierpnia

Delta Słupno 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 sierpnia, 11:00
Pogoń II Siedlce 2-0 Wisła II Płock 14 sierpnia, 11:00
Błękitni Raciąż 1-1 MKS Ciechanów 13 sierpnia, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 14 sierpnia, 17:00
Mławianka Mława 2-1 Hutnik Warszawa 14 sierpnia, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-0 KS Łomianki 13 sierpnia, 17:00
Tęcza Łyse 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 14 sierpnia, 17:00
Czarni Węgrów 2-1 Bug Wyszków 14 sierpnia, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-2 MKS Przasnysz 13 sierpnia, 17:00
Dolcan Ząbki 4 – 1 Unia Warszawa 14 września, 19:00

 

Kolejka 4 – 20-21 sierpnia

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 – 1 Unia Warszawa 21 sierpnia,11:00
MKS Przasnysz 0 – 0 Dolcan Ząbki 20 sierpnia, 17:00
Bug Wyszków 1 – 0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 21 sierpnia, 17:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0 – 0 Czarni Węgrów 21 sierpnia,17:00
KS Łomianki 3 – 1 Tęcza Łyse 20 sierpnia,14:00
Hutnik Warszawa 2 – 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 20 sierpnia,11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0 – 1 Mławianka Mława 20 sierpnia, 17:00
MKS Ciechanów 6 – 0 Podlasie Sokołów Podlaski 20 sierpnia, 17:00
Wisła II Płock 4 – 3 Błękitni Raciąż 21 sierpnia, 11:00
Delta Słupno 0 – 1 Pogoń II Siedlce 20 sierpnia, 11:00

 

Kolejka 5 – 24 sierpnia

Pogoń II Siedlce 1 – 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 sierpnia, 15:00
Błękitni Raciąż 4 – 1 Delta Słupno 24 sierpnia, 17:30
Podlasie Sokołów Podlaski 0 – 0 Wisła II Płock 24 sierpnia, 17:00
Mławianka Mława 2 – 2 MKS Ciechanów 24 sierpnia, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 – 1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 24 sierpnia, 17:00
Tęcza Łyse 0 – 3 Hutnik Warszawa 24 sierpnia, 17:30
Czarni Węgrów 3 – 1 KS Łomianki 24 sierpnia, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2 – 1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 24 sierpnia, 18:00
Dolcan Ząbki 3 – 0 Bug Wyszków 24 sierpnia, 17:30
MKS Przasnysz 1 – 1 Unia Warszawa 24 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 6 – 27-28 sierpnia

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 – 2 MKS Przasnysz 27 sierpnia, 17:00
Bug Wyszków 2 – 0 Unia Warszawa 27 sierpnia, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0 – 0 Dolcan Ząbki 27 sierpnia, 17:00
KS Łomianki 2 – 2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 27 sierpnia, 11:00
Hutnik Warszawa 2 – 1 Czarni Węgrów 27 sierpnia, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2 – 3 Tęcza Łyse 27 sierpnia, 17:00
MKS Ciechanów 2 – 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 27 sierpnia, 17:00
Wisła II Płock 6 – 0 Mławianka Mława 27 sierpnia, 11:30
Delta Słupno 0 – 4 Podlasie Sokołów Podlaski 27 sierpnia, 11:00
Pogoń II Siedlce 0 – 2 Błękitni Raciąż 28 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 7 – 31 sierpnia

Błękitni Raciąż 0 – 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31 sierpnia, 17:30
Podlasie Sokołów Podlaski 2 – 0 Pogoń II Siedlce 31 sierpnia, 17:00
Mławianka Mława 1 – 0 Delta Słupno 31 sierpnia, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 – 0 Wisła II Płock 31 sierpnia, 17:00
Tęcza Łyse 0 – 0 MKS Ciechanów 31 sierpnia, 15:00
Czarni Węgrów 2 – 1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 31 sierpnia, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0 – 0 Hutnik Warszawa 31 sierpnia, 18:00
Dolcan Ząbki 0 – 1 KS Łomianki 31 sierpnia, 17:00
Unia Warszawa 3 – 0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 30 sierpnia, 17:30
MKS Przasnysz 0 – 0 Bug Wyszków 31 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 8 – 3-4 września

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 – 0 Bug Wyszków 3 września, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 – 0 MKS Przasnysz 3 września, 11:00
KS Łomianki 4 – 2 Unia Warszawa 3 września, 11:00
Hutnik Warszawa 0 – 0 Dolcan Ząbki 3 września, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0 – 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 września, 16:00
MKS Ciechanów 2 – 0 Czarni Węgrów 3 września, 17:00
Wisła II Płock 3 – 1 Tęcza Łyse 3 września, 11:00
Delta Słupno 1 – 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 września, 11:00
Pogoń II Siedlce 0 – 1 Mławianka Mława 3 września, 17:00
Błękitni Raciąż 2 – 1 Podlasie Sokołów Podlaski 3 września, 15:00

 

Kolejka 9 – 10-11 września

Podlasie Sokołów Podlaski 0 – 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 września, 16:00
Mławianka Mława 3 – 2 Błękitni Raciąż 10 września, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 – 0 Pogoń II Siedlce 10 września, 16:00
Tęcza Łyse 4 – 1 Delta Słupno 11 września, 17:00
Czarni Węgrów 2 – 2 Wisła II Płock 11 września, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4 – 1 MKS Ciechanów 11 września, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3 – 2 Dolcan Ząbki 10 września, 12:00
Hutnik Warszawa 2 – 0 Unia Warszawa 10 września, 16:30
MKS Przasnysz 2 – 2 KS Łomianki 10 września, 16:00
Bug Wyszków 1 – 0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 10 września, 15:00

 

Kolejka 10 – 17-18 września

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 – 0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka  17 września, 16:30
KS Łomianki 0 – 3 Bug Wyszków 17 września, 11:00
Hutnik Warszawa 2 – 1 MKS Przasnysz 17 września, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1 – 1 Unia Warszawa 17 września, 16:00
MKS Ciechanów 4 – 3 Dolcan Ząbki 17 września, 16:00
Wisła II Płock 2 – 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 18 września, 11:00
Delta Słupno 2 – 2 Czarni Węgrów 17 września, 15:00
Pogoń II Siedlce 5 – 2 Tęcza Łyse 18 września, 18:00
Błękitni Raciąż 4 – 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 września, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1 – 2 Mławianka Mława 18 września, 16:00

Kolejka 11 – 24-25 września

Mławianka Mława 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki  24 września, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5-1 Podlasie Sokołów Podlaski  24 września, 16:00
Tęcza Łyse 1-3 Błękitni Raciąż  25 września, 16:00
Czarni Węgrów 1-0 Pogoń II Siedlce  25 września, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-2 Delta Słupno  24 września, 11:00
Dolcan Ząbki 0-3 Wisła II Płock  24 września, 16:00
MKS Ciechanów 6-0 Unia Warszawa  25 września, 16:00
MKS Przasnysz 0-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 24 września, 11:00
Bug Wyszków 1-1 Hutnik Warszawa  24 września, 13:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 KS Łomianki  24 września, 11:00

Kolejka 12 – 1-2 października

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 – 4 KS Łomianki 1 października, 16:00
Hutnik Warszawa 1 – 0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 października, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2 – 3 Bug Wyszków  1 października, 16:00
MKS Ciechanów 4 – 0 MKS Przasnysz  1 października, 15:00
Wisła II Płock 3 – 0 Unia Warszawa  2 października, 11:00
Delta Słupno 2 – 2 Dolcan Ząbki  1 października, 15:00
Pogoń II Siedlce 0 – 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2 października, 18:00
Błękitni Raciąż 2 – 0 Czarni Węgrów  1 października, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0 – 1 Tęcza Łyse  1 października, 11:00
Mławianka Mława 0 – 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki  1 października, 16:00

Kolejka 13 – 8-9 października

Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki  8 października, 15:00
Tęcza Łyse 0 – 3 Mławianka Mława   9 października, 15:30
Czarni Węgrów 4 – 0 Podlasie Sokołów Podlaski   9 października, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-1 Błękitni Raciąż   8 października,15:30
Dolcan Ząbki 2-3 Pogoń II Siedlce   8 października,12:00
Unia Warszawa 0-0 Delta Słupno   8 października,12:30
MKS Przasnysz 0-0 Wisła II Płock   8 października,11:00
Bug Wyszków 1-0 MKS Ciechanów   8 października,12:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)   8 października,11:00
KS Łomianki 1-0 Hutnik Warszawa   8 października,11:00

Kolejka 14 – 15-16 października

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 – 2 Hutnik Warszawa  15 października, 15:30
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2 – 0 KS Łomianki  15 października, 15:00
MKS Ciechanów 4 – 1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka  15 października, 15:00
Wisła II Płock 4 – 3 Bug Wyszków  15 października, 14:00
Delta Słupno 1 – 3 MKS Przasnysz  15 października, 14:00
Pogoń II Siedlce 4 – 2 Unia Warszawa 16 października, 18:00
Błękitni Raciąż 2 – 3 Dolcan Ząbki  15 października, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0 – 5 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  16 października, 15:00
Mławianka Mława 0 – 1 Czarni Węgrów  15 października, 15:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 – 1 Tęcza Łyse  15 października, 15:00

Kolejka 15 – 22-23 października

Tęcza Łyse 1-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki   22 października, 11:00
Czarni Węgrów 1-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki   23 października, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-1 Mławianka Mława   22 października, 15:00
Dolcan Ząbki 0-0 Podlasie Sokołów Podlaski   22 października, 12:00
Unia Warszawa 1-5 Błękitni Raciąż   22 października, 12:00
MKS Przasnysz 2-1 Pogoń II Siedlce   22 października, 15:00
Bug Wyszków 1-1 Delta Słupno  22 października, 11:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-5 Wisła II Płock   22 października, 14:00
KS Łomianki 0-0 MKS Ciechanów   22 października, 11:00
Hutnik Warszawa 4-0 Bzura Chodaków (Sochaczew)   22 października, 11:00

Kolejka 16 – 29-30 października

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Bzura Chodaków (Sochaczew)  29 października, 13:30
MKS Ciechanów 3-2 Hutnik Warszawa  29 października, 13:00
Wisła II Płock 2-0 KS Łomianki  30 października, 11:00
Delta Słupno 2-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka  29 października, 13:00
Pogoń II Siedlce 2-2 Bug Wyszków 29 października, 19:00
Błękitni Raciąż 3-0 MKS Przasnysz  29 października, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-0 Unia Warszawa  30 października, 13:30
Mławianka Mława 2-2 Dolcan Ząbki  29 października, 13:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  29 października, 13:00
Tęcza Łyse 4-1 Czarni Węgrów  30 października, 13:30

Kolejka 17 – 5-6 listopada

Czarni Węgrów 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki   6 listopada, 13:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Tęcza Łyse   5 listopada, 13:00
Dolcan Ząbki 5-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki   5 listopada, 16:00
Unia Warszawa 0-1 Mławianka Mława   5 listopada, 11:00
MKS Przasnysz 5-1 Podlasie Sokołów Podlaski   5 listopada, 13;30
Bug Wyszków 1-2 Błękitni Raciąż 5 listopada, 13:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-2 Pogoń II Siedlce  5 listopada, 13:00
KS Łomianki 3-1 Delta Słupno   5 listopada, 11:00
Hutnik Warszawa 0-4 Wisła II Płock   5 listopada, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-2 MKS Ciechanów   5 listopada, 13:00

Kolejka 18 – 12-13 listopada

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-4 MKS Ciechanów  
Wisła II Płock 1-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)  
Delta Słupno 0-2 Hutnik Warszawa  
Pogoń II Siedlce 0-3 KS Łomianki  
Błękitni Raciąż 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka  
Podlasie Sokołów Podlaski 1-0 Bug Wyszków  
Mławianka Mława 0-3 MKS Przasnysz  
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-0 Unia Warszawa  
Tęcza Łyse 1-1 Dolcan Ząbki  
Czarni Węgrów 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  

Kolejka 19 – 19-20 listopada

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
Dolcan Ząbki 2-2 Czarni Węgrów  
Unia Warszawa 1-2 Tęcza Łyse  
MKS Przasnysz 2-5 Mazovia Mińsk Mazowiecki  
Bug Wyszków 2-2 Mławianka Mława  
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Podlasie Sokołów Podlaski  
KS Łomianki 2-1 Błękitni Raciąż  
Hutnik Warszawa 1-2 Pogoń II Siedlce  
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-1 Delta Słupno  
MKS Ciechanów 3-1 Wisła II Płock  

Kolejka 20 – 4-5 marca 2017

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0 Wisła II Płock  
MKS Ciechanów 3-0 Delta Słupno  
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-0 Pogoń II Siedlce  
Hutnik Warszawa 0-1 Błękitni Raciąż  
KS Łomianki 3-4 Podlasie Sokołów Podlaski  
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-2 Mławianka Mława  
Bug Wyszków 0-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki  
MKS Przasnysz 3-0

(wo)

Tęcza Łyse  
Unia Warszawa 2-0 Czarni Węgrów  
Dolcan Ząbki 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  

Kolejka 21 – 11-12 marca 2017

Dolcan Ząbki 2-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki Unia Warszawa  
Czarni Węgrów 0-1 MKS Przasnysz  
Tęcza Łyse 0-3

(wo)

Bug Wyszków  
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka  
Mławianka Mława 0-1 KS Łomianki  
Podlasie Sokołów Podlaski 0-4 Hutnik Warszawa  
Błękitni Raciąż 0-4 Bzura Chodaków (Sochaczew)  
Pogoń II Siedlce 2-2 MKS Ciechanów  
Delta Słupno 0-1 Wisła II Płock  

Kolejka 22 – 18-19 marca 2017

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5-0 Delta Słupno  
Wisła II Płock 2-2 Pogoń II Siedlce  
MKS Ciechanów 4-1 Błękitni Raciąż  
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-0 Podlasie Sokołów Podlaski  
Hutnik Warszawa 1-3 Mławianka Mława  
KS Łomianki 0-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki  
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0

(wo)

Tęcza Łyse  
Bug Wyszków 1-0 Czarni Węgrów  
MKS Przasnysz 1-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  
Unia Warszawa 1-0 Dolcan Ząbki  

Kolejka 23 – 25-26 marca 2017

Unia Warszawa 0-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
Dolcan Ząbki 1-0 MKS Przasnysz  
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-1 Bug Wyszków  
Czarni Węgrów 3-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka  
Tęcza Łyse 0-3

(wo)

KS Łomianki  
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-1 Hutnik Warszawa  
Mławianka Mława 0-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)  
Podlasie Sokołów Podlaski 1-3 MKS Ciechanów  
Błękitni Raciąż 0-1 Wisła II Płock  
Pogoń II Siedlce 2-1 Delta Słupno  

Kolejka 24 – 1-2 kwietnia 2017

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7-1 Pogoń II Siedlce  
Delta Słupno 1-0 Błękitni Raciąż  
Wisła II Płock 3-0 Podlasie Sokołów Podlaski  
MKS Ciechanów 2-1 Mławianka Mława  
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki  
Hutnik Warszawa 3-0

(wo)

Tęcza Łyse  
KS Łomianki 3-0 Czarni Węgrów  
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  
Bug Wyszków 0-2 Dolcan Ząbki  
Unia Warszawa 1-2 MKS Przasnysz  

Kolejka 25 – 8-9 kwietnia 2017

MKS Przasnysz 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
Unia Warszawa 1-1 Bug Wyszków  
Dolcan Ząbki 7-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka  
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-1 KS Łomianki  
Czarni Węgrów 3-1 Hutnik Warszawa  
Tęcza Łyse 0-3

(wo)

Bzura Chodaków (Sochaczew)  
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 MKS Ciechanów  
Mławianka Mława 3-1 Wisła II Płock  
Podlasie Sokołów Podlaski 1-2 Delta Słupno  
Błękitni Raciąż 3-2 Pogoń II Siedlce  

Kolejka 26 – 14-15 kwietnia 2017

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5-1 Błękitni Raciąż  
Pogoń II Siedlce 2-0 Podlasie Sokołów Podlaski  
Delta Słupno 0-0 Mławianka Mława  
Wisła II Płock 2-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki  
MKS Ciechanów 3-0

(wo)

Tęcza Łyse  
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-0 Czarni Węgrów  
Hutnik Warszawa 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  
KS Łomianki 2-0 Dolcan Ząbki  
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-5 Unia Warszawa  
Bug Wyszków 2-2 MKS Przasnysz  

Kolejka 27 – 22-23 kwietnia 2017

Bug Wyszków 1-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
MKS Przasnysz 6-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka  
Unia Warszawa 3-1 KS Łomianki  
Dolcan Ząbki 1-3 Hutnik Warszawa  
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)  
Czarni Węgrów 0-6 MKS Ciechanów  
Tęcza Łyse 0-3

(w-o)

Wisła II Płock  
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-1 Delta Słupno  
Pogoń II Siedlce 3-0 Mławianka Mława  
Podlasie Sokołów Podlaski 1-3 Błękitni Raciąż  

Kolejka 28 – 29-30 kwietnia 2017

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5-0 Podlasie Sokołów Podlaski  
Błękitni Raciąż 1-4 Mławianka Mława  
Pogoń II Siedlce 2-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki  
Delta Słupno 3-0

(w-o)

Tęcza Łyse  
Wisła II Płock 2-1 Czarni Węgrów  
MKS Ciechanów 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-0 Dolcan Ząbki  
Hutnik Warszawa 0-2 Unia Warszawa  
KS Łomianki 2-1 MKS Przasnysz  
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-1 Bug Wyszków  

Kolejka 29 – 3 maja 2017

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
Bug Wyszków 1-0 KS Łomianki  
MKS Przasnysz 4-1 Hutnik Warszawa  
Unia Warszawa 3-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)  
Dolcan Ząbki 1-1 MKS Ciechanów  
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 Wisła II Płock  
Czarni Węgrów 0-4 Delta Słupno  
Tęcza Łyse 0-3

(wo)

Pogoń II Siedlce  
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Błękitni Raciąż  
Mławianka Mława 2-4 Podlasie Sokołów Podlaski  

Kolejka 30 – 6-7 maja 2017

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Mławianka Mława  
Podlasie Sokołów Podlaski 0-5 Mazovia Mińsk Mazowiecki  
Błękitni Raciąż 3-0

(wo)

Tęcza Łyse  
Pogoń II Siedlce 2-1 Czarni Węgrów  
Delta Słupno 1-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  
Wisła II Płock 2-0 Dolcan Ząbki  
MKS Ciechanów 5-1 Unia Warszawa  
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-1 MKS Przasnysz  
Hutnik Warszawa 2-3 Bug Wyszków  
KS Łomianki 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka  

Kolejka 31 13-14 maja 2017

KS Łomianki 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 Hutnik Warszawa  
Bug Wyszków 0-0 Bzura Chodaków (Sochaczew)  
MKS Przasnysz 2-1 MKS Ciechanów  
Unia Warszawa 2-1 Wisła II Płock  
Dolcan Ząbki 5-0 Delta Słupno  
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-3 Pogoń II Siedlce  
Czarni Węgrów 1-3 Błękitni Raciąż  
Tęcza Łyse 0-3

(wo)

Podlasie Sokołów Podlaski  
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-3 Mławianka Mława  

Kolejka 32 – 17 maja 2017

Pogoń Grodzisk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki  
Mławianka Mława Tęcza Łyse  
Podlasie Sokołów Podlaski Czarni Węgrów  
Błękitni Raciąż Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  
Pogoń II Siedlce Dolcan Ząbki  
Delta Słupno Unia Warszawa  
Wisła II Płock MKS Przasnysz  
MKS Ciechanów Bug Wyszków  
Bzura Chodaków (Sochaczew) Ostrovia Ostrów Mazowiecka  
Hutnik Warszawa KS Łomianki  

Kolejka 33 – 20-21 maja 2017

Hutnik Warszawa Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
KS Łomianki Bzura Chodaków (Sochaczew)  
Ostrovia Ostrów Mazowiecka MKS Ciechanów  
Bug Wyszków Wisła II Płock  
MKS Przasnysz Delta Słupno  
Unia Warszawa Pogoń II Siedlce  
Dolcan Ząbki Błękitni Raciąż  
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki Podlasie Sokołów Podlaski  
Czarni Węgrów Mławianka Mława  
Tęcza Łyse Mazovia Mińsk Mazowiecki  

Kolejka 34 – 27-28 maja 2017

Pogoń Grodzisk Mazowiecki Tęcza Łyse  
Mazovia Mińsk Mazowiecki Czarni Węgrów  
Mławianka Mława Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  
Podlasie Sokołów Podlaski Dolcan Ząbki  
Błękitni Raciąż Unia Warszawa  
Pogoń II Siedlce MKS Przasnysz  
Delta Słupno Bug Wyszków  
Wisła II Płock Ostrovia Ostrów Mazowiecka  
MKS Ciechanów KS Łomianki  
Bzura Chodaków (Sochaczew) Hutnik Warszawa  

Kolejka 35 – 31 maja 2017

Bzura Chodaków (Sochaczew) Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
Hutnik Warszawa MKS Ciechanów  
KS Łomianki Wisła II Płock  
Ostrovia Ostrów Mazowiecka Delta Słupno  
Bug Wyszków Pogoń II Siedlce  
MKS Przasnysz Błękitni Raciąż  
Unia Warszawa Podlasie Sokołów Podlaski  
Dolcan Ząbki Mławianka Mława  
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki  
Czarni Węgrów Tęcza Łyse  

Kolejka 36 – 3-4 czerwca 2017

Pogoń Grodzisk Mazowiecki Czarni Węgrów  
Tęcza Łyse Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  
Mazovia Mińsk Mazowiecki Dolcan Ząbki  
Mławianka Mława Unia Warszawa  
Podlasie Sokołów Podlaski MKS Przasnysz  
Błękitni Raciąż Bug Wyszków  
Pogoń II Siedlce Ostrovia Ostrów Mazowiecka  
Delta Słupno KS Łomianki  
Wisła II Płock Hutnik Warszawa  
MKS Ciechanów Bzura Chodaków (Sochaczew)  

Kolejka 37 – 11-12 czerwca 2017

MKS Ciechanów Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
Bzura Chodaków (Sochaczew) Wisła II Płock  
Hutnik Warszawa Delta Słupno  
KS Łomianki Pogoń II Siedlce  
Ostrovia Ostrów Mazowiecka Błękitni Raciąż  
Bug Wyszków Podlasie Sokołów Podlaski  
MKS Przasnysz Mławianka Mława  
Unia Warszawa Mazovia Mińsk Mazowiecki  
Dolcan Ząbki Tęcza Łyse  
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki Czarni Węgrów  

Kolejka 38 – 17-18 czerwca 2017

Pogoń Grodzisk Mazowiecki Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  
Czarni Węgrów Dolcan Ząbki  
Tęcza Łyse Unia Warszawa  
Mazovia Mińsk Mazowiecki MKS Przasnysz  
Mławianka Mława Bug Wyszków  
Podlasie Sokołów Podlaski Ostrovia Ostrów Mazowiecka  
Błękitni Raciąż KS Łomianki  
Pogoń II Siedlce Hutnik Warszawa  
Delta Słupno Bzura Chodaków (Sochaczew)  
Wisła II Płock MKS Ciechanów  

 

MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme