Kolej na Wektrę Zbuczyn

W XIX kolejce siedleckiej ligi okręgowej Podlasie Sokołów Podlaski zmierzy się na własnym boisku z Wektrą Zbuczyn. Piłkarze Wektry są rewelacją tego sezonu. Zajmują obecnie czwartą lokatę w tabeli z dorobkiem 31 punktów. Po przerwie zimowej zdobyli 7 oczek w trzech meczach nie zaznając goryczy porazki. Podopieczni Rafała Marcyniuka są bezbłędni i mamy nadzieję, ze to oni podtrzymają swoją passę. W perwszym spotkaniu lepszy było Podlasie wygrywając 2:1. Obie bramki padły w końcówce. Oby tym razem gospodarze szybciej przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Pierwszy gwizdek na stadionie przy ulicy Okrężnej zabrzmi w sobotę o godzinie 13. Serdecznie zapraszamy!

Updated: 5 kwietnia 2019 — 12:07
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme