Jedna bramka… trzy punkty

Piąty kolejny mecz, a licząc zaległy mecz z Wektrą Zbuczyn na jesieni szósty, wygrali piłkarze Podlasia Sokołów Podlaski. W 20 kolejce ligowej, po bramce zdobytej w 86 minucie przez Kacpra Komycza, nasz zespół w Siennicy pokonał miejscowy Fenix 1-0. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że nasz zespół wystąpił osłabiony brakiem Przemka Głowacza, Dawida Kobusa oraz zmagającego się z kontuzją Kuby Nowotniaka.

 

Fenix Siennica – Podlasie Sokołów Podlaski 0 – 1(0-0)

Bramka: Komycz 86′

 

Skład Podlasia: Antoszczuk – Sawicki (66′ Domański), Przybyszewski (89′ Adamczuk), Komycz, Ł.Buczyński – Goś, Fabisiak, Horowicz, Siedlecki, Klimczuk – P.Buczyński (81′ Czorniej)

Updated: 22 kwietnia 2018 — 11:44
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme