W VI kolejce zagramy z Ząbkovią

W VI kolejce mazowieckiej IV ligi do Sokołowa Podlaskiego zawita Ząbkovia Ząbki. Piłkarze z Ząbek są postrzegani jako jedni z faworytów do awansu. Mimo wysokich aspiracji jak dotąd spisują się średnio. Zgromadzili 7 punktów i plasują się na 10 pozycji w tabeli. Sokołowianie zanotowali trzy remisy z rzędu, ale większym problemem jest szereg kontuzji jaki nawiedził podopiecznych Rafała Marcyniuka. Do Kobusa, Supleńskiego, P. Buczyńskiego i Siedleckiego dołączył Piotr Osial, natomiast Przemek Głowacz musi odcierpieć karę za czerwoną kartkę. Nieobecny będzie także Kamil Horowicz. Chociaż są to znaczące ubytki gospodarze na pewno się nie położą i powalczą o pierwsze zwycięstwo. Mamy nadzieję, że przy wsparciu dużej liczby kibiców. Początek spotkania na Okrężnej w sobotę o 16. Zapraszamy!

Updated: 13 września 2019 — 13:02
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme