W derbach bez punktów.

W derbach powiatu sokołowskiego, Podlasie Sokołów Podlaski uległo na wyjeździe Jabłoniance Jabłonna Lacka 0:1(0:1)
Kibice zgromadzeni na stadionie w Jabłonnie niestety nie byli świadkami zbyt dobrego widowiska. Mecz głownie opierał się na zaciętej walce w środku pola, natomiast pod obiema bramkami działo się niewiele. Przed przerwą każda z drużyn stworzyła sobie po jednej dogodnej okazji. Po stronie gości miał ją Przemysław Głowacz, ale futbolówka po jego uderzeniu z woleja przeszła tuż nad poprzeczką. W odróżnieniu od przyjezdnych gospodarze swoją sytuację zamienili na bramkę. Zrobił to Maciej Michalczuk, który wykorzystał faul w polu karnym Artura Zegadły na Hubercie Abramczuku. Trzeba jednak wspomnieć, że decyzja o odgwizdaniu jedenastki była dość kontrowersyjna. 
Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Podopieczni Rafała Marcyniuka usilnie próbowali wyrównać stan rywalizacji, ale piłkarze z Jabłonny Lackiej bez problemu rozbijali wszystkie akcje zaczepne Sokołowian i utrzymali korzystny rezultat do końcowego gwizdka sędziego. 
Szansą na poprawienie humorów oraz bilansu punktowego będzie spotkanie na własnym boisku z Płomieniem Dębe Wielkie, które zaplanowano na najbliższą sobotę.

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Podlasie Sokołów Podlaski 1:0 (1:0)
Podlasie: Antoszczuk – Sawicki, Ł. Buczyński, Horowicz, Zegadło – Kobus, Steć(65’Wierzbicki), Klimczuk, Przybyszewski, P. Buczyński – Głowacz

Updated: 2 października 2017 — 19:20
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme