Czwarty sparing, drugie zwycięstwo

Podobnie jak przed tygodniem piłkarze Podlasia udali się do Zambrowa na kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu była A – klasowa Kosovia Kosów Lacki. Dla naszych rywali był to pierwszy sprawdzian podczas zimowych przygotowań i chyba dlatego podeszli do niego bardzo ambitnie. Jednak okazało się że dobre chęci to za mało aby pokonać sokołowski zespół, i po 90 minutach to Podlasie schodziło zwycięskie ze sztucznej nawierzchni zambrowskiego boiska.

 

Podlasie Sokołów Podlaski – Kosovia Kosów Lacki 3 – 1 (1-0)

Bramki: Jurczak, Siedlecki, Laskowski

 

Skład: Kotowski – Ł.Buczyński, Komycz, Przybyszewski, M.Nowotniak – P.Buczyński, Fabisiak, Horowicz, Siedlecki, Jurczak – Adamczuk

 

Ponadto zagrali: Szymański, Rozbicki, Arcikiewicz, Laskowski, Parzonka, Chadaj, Hajdas, Gałązka

Updated: 5 marca 2018 — 08:49
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme