Czas na pierwsze punkty

W trzeciej kolejce IV ligi mazowieckiej Podlasie Sokołów Podlaski zmierzy się na wyjeździe z Nadnarwianką Pułtusk. Najbliższy rywal podobnie jak sokołowianie jest beniaminkiem IV ligi, ale dużo lepiej rozpoczął sezon zdobywając 4 punkty w dwóch meczach. Na szczęście każde kolejne starcie to inny rozdział i sytuacja szybko może się odwrócić. Podopieczni Rafała Marcyniuka muszą jak najszybciej zapomnieć o pierwszej połowie spotkania z Hutnikiem i w Pułtusku zaprezentować się podobnie jak po przerwie w wyżej wymienionym meczu. Jeśli zagrają na zbliżonym poziomie agresji i intensywności dużo łatwiej będzie wywalczyć korzystny rezultat. Po dwóch porażkach czas otworzyć konto punktowe! Wierzymy, że to się uda! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do Pułtuska. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi w sobotę o godzinie 16.

Updated: 23 sierpnia 2019 — 11:11
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme