Adrian Czerski w Podlasiu/ Juniorzy wypożyczeni

Adrian Czerski(na zdjęciu w stroju czerwonym) został nowym zawodnikiem Podlasia Sokołów Podlaski. Boczny obrońca został pozyskany na zasadzie transferu definitywnego z Orląt Łuków. W ostatnim sezonie rozegrał na poziomie IV ligi 24 mecze zdobywając jedną bramkę. 25-latek wcześniej reprezentował barwy Pogoni Siedlce i Naprzodu Skórzec. 
Witamy w zespole i życzymy sukcesów!

********************

Jednocześnie informujemy, sześciu młodzieżowców zostało wypożyczonych na najbliższy sezon do Miedzanki Miedzna. Maciej Nowotniak, Mateusz Rozbicki(ostatnio Jabłonianka Jabłonna Lacka), Szymon Chadaj, Bartosz Gdula, Mateusz Jaszczuk i Rafał Pawelec zdążyli już zadebiutować w nowym zespole. Powodzenia!

Updated: 29 sierpnia 2019 — 10:17
MKS Podlasie Sokołów Podlaski © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone Frontier Theme